17.08.2022
TRAPEZ jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością istniejącą od 1990 roku. Początkowo siedziba firmy mieściła się w Warszawie przy ulicy Konstruktorskiej, a w 1998 roku przeniesiona została do własnego obiektu magazynowo - biurowego w Puchałach (gmina Raszyn) pod Warszawą.

Firma specjalizuje się w imporcie i dystrybucji artykułów biurowych i szkolnych. W ofercie produktów znajduje się szeroka gama zszywaczy, dziurkaczy, spinaczy, klipów, taśm, bloczków samoprzylepnych, korektorów, gumek recepturek i wiele innych.

TRAPEZ posiada wyłączne prawo do marki Pullman, która obejmuje między innymi korektory, kleje, taśmy klejące, bloczki samoprzylepne, gumki recepturki. Jest też jedynym w Polsce importerem towarów KW-trio, które w 1997 roku uzyskały prestiżowy znak jakości ISO9002.

TRAPEZ importuje towary z Chin, Tajlandii, Włoch, Niemiec, Słowenii i Tajwanu. Firma prowadzi również eksport między innymi na Słowację, Ukrainę, Białoruś.

Pracownicy firmy tworzą sprawnie funkcjonujący zespół, zapewniając w ten sposób profesjonalną obsługę klientów. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie, faksem lub e-mailem. Dostarczanie towaru odbywa się za pomocą własnych środków transportu lub za pośrednictwem firm spedycyjnych. Podpisane umowy z spedytorami: Raben i Szybka Paczka pozwalają na dostarczanie przesyłek już następnego dnia po otrzymaniu zamówienia.

Naszymi partnerami handlowymi są hurtownie i biuroserwisy na terenie całego kraju.

Strategia działalności firmy to stałe podnoszenie komfortu dokonywania zakupów, poszerzanie oferty towarowej, a także dbanie o stałych klientów poprzez oferowanie im dogodnych upustów cenowych i długich terminów płatności.

Jeżeli jeszcze nie współpracowali Państwo z nami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z biurem handlowym. Jeżeli już jesteście Państwo naszymi klientami polecamy kącik nowości.
2002 Copyright (c) ZTA Trapez Sp. z o.o. ul. Dyżewskiego 20, 00-707 Warszawa
tel. (48 22) 886 48 85, fax. (48 22) 720 45 60, 716 28 40, trapez@trapez.com.pl